Hakkımızda

Kavaf Holding bünyesinde yer alan medya grubunun bir üyesi olan BBN Türk, ‘’Birlik ve Beraberlik Noktası’’ mottosuyla, milli ve manevi değerlere bağlı, insanı merkeze alan, suni gündemler yerine ülke gerçeklerini ön plana çıkartan yapıcı yaklaşımıyla, toplumun tüm kesimlerinin ihtiyaçlarını objektif bir şekilde ekranına taşıyarak Türkiye’de haber kanalı anlayışına farklı bir soluk getirmek iddiasıyla 3 Ekim 2020’de yayın hayatına ‘’Merhaba’’ dedi. 

İstanbul merkez, Ankara ve Konya bürolarını hızla hayata geçirerek haber altyapısını güçlendirdi. Haber Bültenleri ve programlarında tüm toplum kesimlerine dengeli bir şekilde yer vererek bir çekim merkezi olmaya çalıştı. Türk medyasındaki yerleşik haber yaklaşımına teslim olmadan bir alternatif ortaya koydu. Dezavantajlı toplum gruplarına ekranını açarak onların sesini duyurmasını sağlamaya çalıştı.

Kalıcı olmak, büyümek ve sektörün önde gelen markaları arasında yer alabilmek için kamuoyunun yakından tanıdığı isimlere programlar yaptırdı.

BBN Türk, uydu yayın lisansının yanında kablo tv yayın lisansına da sahiptir. Yayınları uydu üzerinden D Smart 38. kanaldan, Kablo Tv 72. kanaldan ve Tivibu 60. kanaldan izleyicilerle buluşmaktadır. 

Türkiye’nin en genç ulusal tematik haber kanalı olan BBN Türk, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından da akredite edilen ulusal televizyon kanalları arasında yer almaktadır.

Bizimle İletişime Geçin

İstek, düşünce ve fikirlerinizi info@bbnturk.com.tr adresi üzerinden bizimle paylaşın.

0
Lokasyon
0 +
Çalışan
24
Saat Yayın